Osobní svědectví

 


Pája Jsem sice mladý člověk, ale to neznamená že nemohu věřit v živého Boha.

 

 


Petra Proč evangelizuji? Je to super způsob jak pomoci lidem, kteří jsou v obtížné situaci. My sami jim nemůžeme pomoci, ale Ježíš je mocný a udělá to za nás. “

 


 Kája Jsem rád, že jsem mohl říct hodně lidem o Ježíši, a věřím, že je to nějak oslovilo. Třeba ne hned, ale časem o tom mohou přemýšlet … Určitě se jich to nějak dotkne. Jsem rád, že jsem se mohl modlit za jejich uzdravení a další potřeby.

 


 Martin Před evangelizací cítím duchovní boj s temnotami, ale jakmile se blížíme k danému místu, zmocňuje se mě oheň Ducha a hned to odstupuje a jdu i na místa za lidmi, za kterými bych normálně nešel.

 

 


 Ája Každý z nás potřebuje Ježíše. Baví mě s lidmi objevovat jeho lásku.

 

 


Jj Mariana Když daruješ život – ať už zvláštním kouzlem zrození porodu dítěte, vlastním prožitím křtu, nebo někomu dobrým slovem a čistou myšlenkou ‎ukážeš světlo v jeho temnotě… vydrž a konej dál a sviť všem na cestu, protože pak třeba zažiješ i ty to malé nádherné nebe na zemi, co za peníze nekoupíš… podaří se Ti pootevřít malinko ztěžka ty dveře do nebe, do kterého se se svolením pak všichni jednou snad uchýlíme.


  Arnošt Evangelizace považuji za součást Boží přirozenosti, která mi byla dána skrze vztah s Bohem, a proto jsem připraven Boží poselství odevzdat kdykoliv, když jsem s lidmi, a vím, že ať se děje cokoliv, zůstanu v pohodě.

 


 Aleš Nás Pán a Král Ježíš Kristus nás posílá za svými dětmi. Dává nám na srdce vyjít za nimi. Chce se jim dát poznat skrze svého Ducha v nás a tím je zachránit.
Toužíme jemu pomáhat v té těžké službě od nebeského Otce, pro kterou položil vlastní život. Pomoct dětem Božím vrátit se domů.


Víťa Moje motto: „Jděte a kažte, že se přiblížilo království nebeské. Dělejte druhým to, co chcete, aby oni dělali Vám. O chudé a potřebné se postarejte, nemocné uzdravujte, mrtvé probouzejte k životu, malomocné očišťujte, démony vymítejte; zadarmo jste dostali, zadarmo dejte.“

 


Honza Bylo nás dnes po celém středu Brna tým několika učedníků Ježíše Krista. Bůh nás spojil na svém díle. Modlili jsem se za bolesti lidí a lidi byli uzdraveni. Několik lidí se modlilo modlitbu pokání a přijali Ježíše do srdce. Nejlepší to bylo na závěr. Věnovali jsme se starému pánovi a on se rozplakal a objímal jsem ho a on pak mě. Hladil ho Ježíš skrze mě. Činil pokání a přijal Ježíše. Pak byl také pokřtěn Duchem svatým a modlil se v jazycích. Předtím jsme se modlili za člověka, se kterým budeme mít rozhovor do hloubky a Bůh to dal. Pán se jmenuje Bořivoj a pozval jsem ho zítra do církve. Hladil jsem ho po tváři a on mě. Pak mě políbil a já jej. Ježíšova láska proudila k němu skrze nás. Hallelujah. Díky týme, že jste přijeli šířit Boží království do Brna.